akce-auto-mh
Tisk
PDF
Čec
25

Autopůjčovna Mladá Boleslav - automh.cz

Autopůjčovna Mladá Boleslav

Plánujete vozit skupinu zahraničních turistů nebo svou vlastní rodinu či přátele například za památkami České republiky a potřebujete pro tyto účely minibus nebo jiné vícemístné vozidlo? Nebo potřebujete hezké auto, které vás bude reprezentovat a zároveň je spolehlivé tak, aby vás nepřekvapila žádná porucha? Ve všech těchto situacích vám dokážeme pomoci a to velmi flexibilně a rychle. Můžete také využít našich nadstandardních služeb, záleží pouze na vás a vašich požadavcích.

Vaše auto se porouchalo, ale vy se musíte vydat na služební cestu nebo auto zkrátka nutně potřebujete? I v tomto případě vám pomůžeme a zapůjčíme auto na dobu, po kterou bude vaše vozidlo v opravně. Můžete potřebovat převážet těžké náklady, například materiál, nábytek při stěhování apod., v tomto případě vám nabízíme zapůjčení dodávek a užitkových vozů. Naše služby půjčování aut můžete využít kdekoliv v České Republice, třeba i v Mladé Boleslavi. Nabízíme půjčování automobilů krátkodobě i dlouhodobě, kdy při dlouhodobém pronájmu se ceny určují dle dohody.

K zapůjčení vám nabízíme profesionálně a kompletně vybavené vozy. Pro lepší pocit z jízdy pro vás i ostatní cestující jsou naše vozy vybaveny např. klimatizací, autorádiem s CD, multifunkčním koženým volantem, tempomatem, vyhřívanými skly, palubním počítačem, elektrickou zásuvkou a jinými doplňky. Vše záleží jen a jen na vás a vašich požadavcích.

Vyzkoušejte také služby naší autopůjčovny jako řada spokojených zákazníků před vámi a užijte si jízdu zapůjčeným automobilem v pohodlí a naplno.

 

Napsal uživatel hrdina.