akce-auto-mh
Tisk
PDF
Čec
25

Půjčovna dodávek Mladá Boleslav - automh.cz

Půjčovna dodávek Mladá Boleslav

Převážení více osob, materiálu, nábytku a dalších podobných věcí často vyžaduje větší auto, které nemusí mít každý k dispozici. V takovém případě se můžete obrátit na nás. Naše půjčovna dodávek v Mladé Boleslavi vám může pomoci tyto problémy s přepravou vyřešit snadno a rychle. Zároveň, pokud si zapůjčíte dodávku, minibus či osobní automobil u nás, budete mít při jízdě pocit bezpečí spojený s komfortem a pohodlím.

Dodávku, minibus apod. si u nás můžete zapůjčit snadno, rychle a bez zbytečných komplikací na pár dní i na delší dobu. Při dlouhodobém zapůjčení poskytujeme slevu dle individuální dohody se zákazníkem. Záleží pak také na tom, k jakým účelům bude dodávka dlouhodobě využívána, co se bude převážet apod.

Naše auta jsou pro co nejlepší pocit z jízdy profesionálně a kompletně vybavena. Ať už se jedná o klimatizaci, autorádio s CD, palubní počítač, asistent rozjezdu do svahu, elektrickou zásuvku, tažné zařízení a spoustu dalšího vybavení, které zajišťuje vaše pohodlí a potřeby.

Působíme na trhu již od roku 1991 a za tu dobu jsme získali spoustu spokojených zákazníků, kteří se na nás rádi obrací i při dalších příležitostech potřeby zapůjčení automobilu. Staňte se také naším zákazníkem a vyzkoušejte naše služby i vy. Již nemusíte hledat, stačí, když nás kontaktujete, určitě se dohodneme na nejlepším možném řešení pro vaší situaci.

 

Napsal uživatel hrdina.