akce-auto-mh
Tisk
PDF
Čec
25

Půjčovna aut Liberec - automh.cz

Půjčovna aut Liberec

Potřebujete si půjčit vícemístné auto, jako například minibus, užitkový vůz, dodávku či osobní auto? Půjčovna aut v Liberci uspokojí vaše potřeby, ať už si auto potřebujete půjčit z důvodu služební cesty, nebo si chcete vyjet s rodinou nebo přáteli a všichni se do jednoho auta nevejdete. Zapůjčení osobních automobilů můžete využít třeba i pro případ svatby, aby kolona vašich aut vypadala reprezentativně. I v případě, kdy je vaše porouchané, vám můžeme nabídnout pomocnou ruku a po dobu opravy vašeho auta vám zapůjčíme některý z našich vozů.

Ať už si potřebujete půjčit auto na kratší dobu, jednorázově anebo naopak dlouhodobě, u nás máte velké možnosti výběru. Cena dlouhodobého vypůjčení se může lišit a záleží tak na domluvě a informovanosti o tom, co potřebujete v automobilu převážet, jaká bude druh nákladu apod.

Při zapůjčení aut v Liberci a nejen tam vám nabízíme profesionálně vybavené vozy, které vás překvapí svým komfortem a pohodlnou jízdou. Do vybavení našich vozů patří například klimatizace, palubní počítač, vyhřívaná skla, elektrická zásuvka, kožený multifunkční volant, autorádio s CD či tažné zařízení.

Poskytujeme vám profesionální a rychlé jednání, bez zbytečných komplikací. Pronajměte si auto od nás podle vašich představ a potřeb, rádi se budeme věnovat právě vám a vaším přáním. Užijte si jízdu bez rizik.

Napsal uživatel hrdina.